Predaj - EX-IT

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:


Predaj výpočtovej techniky, príslušenstva a spotrebnej elektroniky

_____________________________________________________________________________________________________________

Hlavnou ponúkanou komoditou je správa, servis a poskytovanie služieb. Doplnkovou službou je dodanie (predaj) tovaru či už v rámci opráv, alebo riešení. To však nie je prekažkou, ak máte záujem iba o zakúpenie akéhokoľvek tovaru z oblasti výpočtovej techniky a oblasti spotrebnej elektroniky. Neváhajte si vyžiadať cenovú ponuku ktorýmkoľvek spôsobom uvedeným na podstránke s kontaktom. Nijako sa tým k ničomu nezaviažete a konečné rozhodnutie bude po obdržaní ponuky len na Vás.

V prípade nákupu je možné tovar vyzdvihnúť osobne na adrese Červenica pri Sabinove č. 40, alebo si dohodnúť osobné doručenie.

Ak si položíte otázku, či nie je jednoduchšie zájsť do niektorej z veľkých predajní výpočtovej techniky a kúpiť si napr. notebook tam, odpoveď znie, že možno áno, ak viete presne, čo chcete kúpiť. Ak však nemáte hlbšie znalosti, može nastať jeden z dvoch extrémov, s ktorými sa bežne stretáme:

a) kúpený výrobok je alebo zbytočne predimenzovaný a teda aj predražený a zákazník ho so svojimi potrebami nikdy nevyužije,

b) alebo je poddimenzovaný a zákazník, ktorý by ho chcel použiť napr. na hranie hier, je sklamaný nedostatočným výkonom.


Navyše, cenové relácie vo veľkých "kamenných" predajniach sú štandardne vyššie (keďže majú vyššie náklady na prevádzku), ako nákup+príprava výpočtovej techniky u nás. Prípravou je myslené to, že napríklad na notebookoch s predinštalovaným operačným systémom sa zvyčajne nachádza množstvo zbytočného a obťažujúceho softvéru, tzv. "crapware", ktorý je vhodné odstrániť a následne notebook pripraviť na používanie doinštalovaním vhodného a užitočného freewaru (softvéru bez poplatkov), ktorý z neho spraví plnohodnotný a bezpečný nástroj.

25. 2. 2017
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky